Polaris je jedinečné zařízení, které pracuje na vědeckém základě s jehož pomoci můžete poznat svou pravou energetickou přirozenost. Budete obdivovat nová poznání a životní energii a její fascinující pozitivní vliv na každý aspekt našeho zdraví a života.

Antenní prstence na disku mohou přijímat a odesílat energii z okolního prostředí zvyšující mnohonásobně její průtok. Sedm prstenců Polarisu je vibračně harmonizováno se sedmi energetickými centry (čakrami) na našem těle a vytvářejí harmonii v naší energetické schránce ( auře), která se odráží i na stavu našeho těla potažmo i na naše zdraví. Prstence jsou navrženy podle principů zlatého řezu, nejdokonalejšího souladu v přírodě.

Životní energie je všude kolem nás!

S Polarisem v rukách se stanete vynikajícím lečitelem bez jakéhokoliv tréninku.

On jednoduše zvyšuje několikanásobně přítok životní energie (bioenergie) do našeho organismu a umožňuje vyléčení zcela přirozeným zbůsobem.
V našem těle máme všechny mechanizmi vedoucí k vyléčení přírodními léky kterými se nemůžeme předávkovat. Problém se objeví, dojde-li k poklesu úrovně nebo ke špatnému průtoku energie v organismu, což Polaris úspěšně řeší.

Použití Polarisu je velmi široké. Užívá se u všech druhů bolesti, gynekologických a urologických potíží,sterility,PMS-u,klimakterických potíží, oslabeného libida a potence, při léčbě hemoroidů, bolestech páteře a kloubů, obezity, zácpy a střevních potížích, plicních a srdečních problémech, problémů se štítnou žlázou a dutin, bolestech hlavy, nespavosti a špatné nálady.

Nyni již máme mnoho pozitivních ohlasů od uživatelů Polarisu od obyčejných lidí až po lékaře.

Polaris Vám v krátkém čase vrátí zpět rádost ze žvota.

Polaris, pokud ho umístíte v místnosti kde pobýváte (obývací pokoj, ložnice, pracovna) zbaví tyto místnosti škodlivého elektromagnetického záření a dokonce i negativní energie vyslané některými osobami. Budete mile překvapeni chováním a náladou lidí pobývajících v místnosti s Polarisem.
Můžete ho nosit v kabelce ( nevadí mu mobilní telefon ani elektrozáření), léčit jakýkoliv bod na vašem těle nebo pomoci někomu jinému kdykoliv a kdekoliv.

Může se používat i v letadle. Položíte-li disk na bolestivé místo nebo na solární plexus (3. čakra těsně nad žaludkem) pocítíte úlevu a zklidnění.
Pokud spíte neklidně, mějte disk blízko postele a ucítíte změnu v kvalitě spánku.

Následujte svůj instinkt a experimentujte tolik kolik chcete.

Děti a zvířata reagují instiktivně, cítí dobrou energii a nenechají si disk vzít.
Zalévejte vaše rostliny vodou na kterou nejméně půl hodiny působil Polaris, nebo ho postavte přímo na rostlinu nebo pod květináč.

Pšnice vpravo je ošetřena Polarisem. Má zjevně větší hmotnost-alespoň 30%, listy jsou delší a vitálnější na rozdíl od pšenice neošetřené Polarisem.

Přiložte křišt´ál na disk(nejlépe horský křišt´ál) a vytvořte skutečnou fontánu energie v prostoru ve kterém bydlíte. Jestliže vložíte disk pod misku s potravinou, zvláště průmyslově zpracovanou, zjistíte, že se stane chutnější a stravitelnější.

Polaris vysílá široké spektrum frekvencí, které dokonce i vodu z vodovodu učiní měkčí a chutnější. Pokud vložíte disk pod skleněný džbán s vodou, získáte již za 30 minut silně léčivý nápoj. Místo neužitečné vodybudete pít vodu příjemné chuti, plnou energie tolik potřebné vašemu organismu.

Polaris nemá žádné samostatné záření, magnetismus apod. Kruhové kroužky(antény)vyrobené ze speciálních slitin jednoduše zesilují , polarizují a usměrňují průtok energie, která se nachází všude kolem nás.

Polaris nevyžaduje údržbu a jeho doba užívání je neomezená.