Většinu z níže uvedených uživatelů POLARIS-u můžete najít na facebook-u a kontaktovat je a s ními vyměňovat své zkušenosti.

Duda Antonín, Zlín
Od dětství jsem měl silnou sennou rýmu.Celý život jsem užíval různé tablety atd.Za celý život jsem dal za tablety obrovské tisíce.Koupil jsem si knížku o zdraví, ve které je napsáno, že každá nemoc nás upozorňuje, že některý tělesný orgán je oslabený.Nemoc senná rýma je důsledkem oslabení dvou orgánů-slinivky a sleziny.Tyto orgány nevyléčí žádný prášek. Koupil jsem si disk,nalepil jsem si na disk lepící pásku a nalepil ho na záda,na tyto dva oslabené orgány.Za velmi krátký čas pozoruji mimořádné zlepšení dokonce i u senné rýmy. Mám teprve 80 let a věřím, že v mém vysokém věku budu zdravý. Děkuji tomuto vědeckému pracovníkovi,za takový mimořádný vynález na zdraví. Měl by dostat Nobelovu cenu.

Jan Heczko
Na základě článku o disku POLARIS v časopise REGENERACE jsem objednal těsně před vánocemi několik disků,abych je použil jako dárek k vánocům pro mé blízké a abych ho mohl zkoušet také na sobě. Jeden z nich jsem daroval své bývalé manželce, která má zdravotní problémy stejně jako většina starších bytostí. Mým záměrem bylo energetické
posílení jejich čaker a tím také imunitního systému. Ale hned při prvním využití jeho léčebné síly 27.12. jsem zjistil, jak také funguje směrem k uzdravení. To co se stalo, uvádím níže.
„Zkušenost paní L.H.: Dne 27.12. byla na procházce a po ujití asi 2 km ji začal opětovně silně bolet kotník na levé noze, který ji už pobolíval delší dobu. Před procházkou si už pročetla přiložený návod a už věděla, že mohou při léčení
nastat i bolesti, které je nutné vydržet.
Po cca 1 hodině po návratu z procházky (cca v 17.30) si přiložila disk na svůj levý kotník. A co se stalo? Noha ji začala silně bolet, zčervenala, otekla, cítila větší teplotu kotníku a nemohla najednou ani chodit pro tak silné bolesti.
Okamžitě mi zavolala a sdělila mi, co se jí stalo.
Jako obyčejně jsem poprosil mé Vyšší Já o screening zdravotního stavu jejího levého kotníku. Zjistil jsem, že to není způsobeno zánětem, ani patogeny, ale že to je proces, který souvisí s použitím disku Polaris, což mě potěšilo, protože
takové možnosti jsou v návodu k používání Polarisu zapsány. Takže jsem ještě poprosil o postup, jak pokračovat dále.
Postup byl následující – přiložit disk na 1. a pak na 2. čakru a pak na kotník z obou stran, pak dokončit posílení všech dalších čaker. Už po půlhodině silná bolest opadla a změnila se na tupou bolest, už mohla chodit a pak spala celou noc klidně bez probuzení. Ráno necítila téměř žádné bolesti a mohla normálně chodit. Pokračovala dále v dalším léčení
2x denně. Další den 29.12.2012, byla noha v naprostém pořádku. A nyní v polovině ledna je v naprostém pořádku. Tato žena pokračuje dále v posilování čaker s naprostou důvěrou ve zlepšení funkce celého těla. Toto je ukázka toho, jak probíhá léčení se současným rozpouštěním karmy.
V Krnově 14.1.2018

Anton Rizman, Ljubljana – Emona
Vážený pane dokore Dino Tomić
Bůh požehnal vám a vášemu POLARISu. Používám ho dva týdny a už jsem si všimnul pozitivní změny u  mé zvětšené prostaty.

S pozdravem a vše nejlepší

Ljubica Krnač, Erdevik
Tři roky jsem měla ostrou bolest v hlavě 2 cm vlevo od  temene. Podstoupila jsem veškerá vyšetření, která nic neprokázala,a po předepsaných lécích se bolest nezmírňovala. Začala jsem používat Polaris na bolestivé místo po dobu 2 až 3 minut denně a bolest zcela ustoupilaNeuvěřitelné!Hodně vás zdavím a děkuji.

Javorka Radović, Bělehrad
Vážený pane Tomić, děkuji vám do nebe, že jsem se použitím POLARIS-u osvobodila bolesti v kloubách.

Svetlana Kokotović, Šabac
Používám Váš přístroj už jeden rok a jsem velmi potěšená, měla jsem časté záněty močového měchýře, nyní už ne, od té doby co používám POLARIS. Děkuji, vy jste mě doopravdy osvobodl mé dlouhodobé a nepříjemné bolesti. Mé velké díky.

Jasna Radanovic, Lintz
Vážený dr Tomić, chtěla bych se ohlásit ohledně ošetření štítné žlázy POLARIS-em. Lékaři mi snížili dávku léku z 125mg na 100mg. To je velký úspěch! Pokračuji s  POLARIS-em.

Zdravím z Linzu

Darinka Viher, Slovinsko
Děkuji mnohokrát dr Tomić… POLARIS  je skvělý!!!  Musím vám říct,že jsem ho používala dva měsíce a že jsem regulovala  inkontinenci. Velmi, velmi jsem potěšená.  Přeji vám pěkný den.

Snežana Korlin, Zahřeb
Vážený pane Dino, pomoci vašeho POLARIS disku, za pouhých půl roku, podařilo se mi snížit TSH  z 30 na 3. Jsem Vám vděčná za POLARIS disk, který je opravdu zázračný. Děkuji vám!

S úctou, a všechno nejlepší

Emina Dujmović, Toronto – Kanada
Milý doktore, chtěla jsem se vás zeptat, zda li plánujete znova návštěvu Toronta?  Jinák, všichni v rodině používáme disk a opravdu můžeme potvdit, že POLARIS má  “magickou moc”.

S pozdravem

Jan Erik Sigdell, Stocholm, Sweden
Moje žena zakoupila disk , no, ja byl skeptický. Měl jsem srdeční arytmii, a byl jsem  plánovan u mého kardiologa pro srdeční elektrokardioverzi o několik dní později. Žena mi položila disk na mou pátou (srdeční čakru), a zanedlouho aritmie se zastavila sáma od sebe. Ona také má klidnější spánek od té doby co má POLARIS vedle polštáře. Budeme pokračovat experimentovat s ním.

Děkuji vám