POLARIS je mocný prostředek na zvýšení přílivu bioenergie (životní energie) do vašeho organismu.  Dnes se bezesporu ví , že jsme my,bytosti,elektromagnetické povahy. Ti, co tomu stále nerozumí se o tom mohou osobně ujistit použváním  POLARIS-u.

Nemoc, na té fyzické úrovni , se objeví krátce po tom, co dojde k poklesu hladiny a poruchy průtoku (uváznutí) energie v našem organismu.

POLARIS se může použit způsobem, že vyplníte energetická centra (takzvané čakry), která jsou podle oblastí odpovědná pro poskytování vitální energie, nebo přikládáním přimo na bolestivá místa nebo kamkoliv, kde máte problem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Při použití POLARISU je možné mít pocity v určité oblasti těla, jako je zesílení bolesti, pálení, škubání, tlak, píchání, pocení, zesílené fungování střev apod. Lidé se špatným zdravotním stavem budou mít zvýšené obtíže.

Nedopusťte, aby vás to vyděsilo protože to znamená, že v tom místě existuje porucha a že se organismus sám chystá ji opravit. Tyto pocity se každým dnem aplikace budou zmenšovat až úplně zmizí, tzn. až se problem v tomto míste úplně odstraní a organismus se vyčistí od nahromaděných toksinů.

Doporučuje se aplikace od 1-5 čakry v trvání od  5 do 10 minut, a 6 i 7 čakra (oblast hlavy) od 2-3 min, u starších osob i méně. V jednom tahu můžete léčit všechny čakry v řadě. Na lokalních místech uvnitř energetických center je možné použít delší dobu, 10-20 minut 2-3 krát denně npř. na bolestivých kloubech, páteři, apod. Před a po ošetření vypít sklenici vody pro detoxikaci. Je nejlepší používat disk v dopoledních hodinách, protože v noci můžete usnout s ním na sobě. Najděte optimální individuální míru pro sebe. Disk může být použit přes oblečení, má úplně stejný účinek, jako byste ho pokládali přímo na kůži. Můžete léčit více bodů v jediném ošetření. Disk neshromažďuje žádnou energii jako krystaly, a jeho trvání je neomezené. Mohou ho používat všichni členové v domácnosti, dokonce i domácí zvířata, ba i vaše rostliny. Vložte disk pod květináč nebo přímo na rostlinu a pozorujte účinek.

Uspořádání energetických čaker

1.ČAKRA. Vložte disk vleže nohama s hrází přes prádlo (kvůli hygieně) se zelenými prstenci přímo na tělo . Je to místo mezi genitáliemi a konečníkem. Dalším způsobem je prostě sednout si na disk.

Indikace: Všechny anální infekce a afekce zevních pohlavních orgánů, menstruační poruchy, pruritus (svědění) vaginy, vaginitis,vulvitis, uretritis (zánět močových cest), hemoroidy, bolest penisu, impotence, hypertrofie prostaty.

2.ČAKRA. Vložte disk na spodní část břicha, těsně nad ochlupení (stydké) kostí, oblast nad močovým měchýřem.

To je důležitý gynekologický bod.

Indikace: Všechny menstruační poruchy,vaginitis a vulvitis (nadměrná sekrece), pruritus (svědění) vulvy, sterilita muže a ženy, močové potíže, zánět močových cest, nekontrolované a noční pomočování, hypertrofie, impotence, střevní plynatost, zácpa, diarea (průjem), funkční střevní poruchy (líná střeva), křeče, problémy s ledvinami, ústřel, celková slabost.

3.ČAKRA. Vložte disk na místo nad žaludkem, bod spojení  oblouků žeber.

Indikace:  Všechny digestivní a žaludeční poruchy, bolest žaludku,

žaludeční a duodenální vřed, nauzea, zažívací poruchy, meteorismus (střevní plynatost), bolest hlavy, nespavost, bušení srdce, vysoký krevní tlak, deprese, nepokoj.

4.ČAKRA.  Vložte disk uprostřed své hrudní kosti.

Indikace: Bronhitis, astma, kašel, srdeční problémy, bolest v hrudi, bušení srdce, bolest v prsech, nepokoj.

5.ČAKRA.  Vložte disk na spodní část krku, výklenek nad hrudní kostí.

Indikace: Tireoiditis, Hipotireoza-Hashimoto, všechny poruchy fungování štítné žlázy, bronchiální astma, bronhitis, problémy s ústní dutinou, dásněmi a zuby, zánět v krku a mandlí, apoplexie.

Štítnou žlázu nazývají dirigentem celého organismu. Když ona nefunguje, dochází k úpadku organů, zrychlenému stárnutí a řadě dalších zdravotních problémů. Doporučuje se nezbytně ošetření těchto bodu (5-10min.), k ochraně všeobecného zdraví a prodloužení mladistvého vzhledu.

6.ČAKRA.  Vložte disk uprostřed čela ne více než 2-3 minut, u starších osob I kratší dobu!

Indikace: bolesti hlavy, oční poruchy, postižení sluchu, sinusitis, závrať.

7.ČAKRA.  Vložte disk na vrchol hlavy, čára spojující vrcholy uší, ne na více než 2-3 minuty, u starších osob i kratší dobu!

Indikace:  Důležitý bod pro nervové poruchy, nespavost, všechny cerebrální poruchy, bolest hlavy, apoplexie, spasmus, kontraktury.

OBEZITA se ošetřuje každodenním vložením disku uprostřed břicha mezi pupkem a hrudní kostí po dobu 5-10 minut, a na pátou čakru 5-10 min. povzbuzující štítnou žlázu, která urychluje metabolismus a reguluje obezitu.  Jiné způsoby použití mimo čaker jsou libovolné v závislosti na druhu problému a vašem osobním pocitu. Jak bylo uvedeno, bolestivé a jiné problematické oblasti mohou se ošetřovat  až 10-20 minua 2-3 krát denně.

Disk můžete mít doma v místnosti, ve které nejvíc pobýváte, protože vyčistí prostor před všemi druhy negativních energií.

POLARISdalší vysvětlení pro použití

POLARIS můžete používat kdykoliv během dne, ale nejlepší čas je dopoledne, kdy jste odpočatý, a kdy můžete pocítit veškerou jeho sílu.  Ačkoli funguje stejně na obou stranách, dopoučujme obratit stranu v zelené barvě s prstenci k tělu (oblečení nezmenšuje účinek). POLARIS můžete používat každodenně, nebo v tom rytmu, který vám vyhovuje. Zóny a energetická centra (čakry), která jsou problematická, ošetřujte každodenně až do úplného  vymizení potíží. Po nějaké době ,když vyplníte svůj organismus energií, už nebudete mít tak intenzvní pocity při jeho používání. Jednoduše budete vědět, že došlo k očistě vašich energetických kanálů a organismus se vyplnil energií. Když energie začne proudit volně skrz váš organismus nemoci budou pomalu mizet. Stačí použít disk jednou za den na čakry (5-10 min), a na ostatních bolestivých místech  2 až 3 krát (10-20 min) denně, pokud je to nutné (například nemocná místa, páteř, klouby…).

Při špatném krevním oběhu a studených končetinách posadte se a vložte disk pod chodidla jedné a poté druhe nohy v trvání 10-15 min. Polaris urychluje hojení pooperačních ran a zlomenin. Vzhledem k tomu, že jde o přírodní bioenergii, může se používat také u osob s implantáty, a po jakémkoliv lékařském ošetření. Během těhotenství se nedoporučuje používat disk, z toho důvodu, že těhotenství se sebou nese určitá rizika. Těhotné ženy mohou být v blízkosti disku, pít polarizovanou vodu , a pouze po porodu začít používat disk na sobě.

Rychlý způsob  jak neutralizovat stres je položit svou  dlaň na disk, nebo ho vzít mezi své  dlaně po dobu několik minut a v krátkém čase pocítíte uklidňující účinek. Tento účinek může být dosažen tím, že se disk vloží na 3. čakru, oblast nad žaludkem. Vzhledem k tomu, že prezentaci celého těla máme na dlaních, chodidlech a ušních lalůčcích, velmi rychlou aktivaci a harmonizaci všech orgánů dosáhnete umístěním disku na tyto oblasti v trvání pár minut.

Pokud jste neměli čas udělat ranní ošetření, velmi jednoduchý způsob jak dodat svému tělu enrgii je pokládat disk na první čakru 1-2 krát denně po dobu 10 – 15 min. Sedněte si na disk kdykoli se vám to hodí, ve vašem  domě, na vašem pracovišti, nebo na jiném místě, kde je to pro vás pohodlné.

Ve večerních hodinách, kdy jsme unavení a rozptýlení,  se použití disku nedoporučuje, pokud neexistuje výlučná nutnost. Večer také existuje možnost usnout s diskem na sobě, což není žádoucí, aby nedošlo k předávkování a nepříjemým pocitům po tom. Pokud se tak stane (pocit třesu, závratě…), dajte si sprchu párkrát denně vlažnou vodou, pijte hodně vody a nepoužívjte disk několik dní. Optimalní trvání ošetření je uvedeno v návodu, jakékoliv jiné použití disku je na vlastní odpovědnost. Pokud citíte zátěž pro organismus, buď snížíte trvání expozice a nebo přerušte ošetření  na několik dní. Starší lidé a osoby se špatným zdravotním stavem by měli začít s velmi krátkými expozicemi v trvání  od 2-3 minut v jednom bodě (čakře), z důvodů, že jejich organismus není schopen přenést najednou velké množství energie. Disk během noci nedržet pod polštářem nebo  v postelí, ale vedle nebo poblíž postele na které spíte (optimalní vzdálnost 1m). Nejlepší způsob aplikace  disku je, že sámi najdete svou optimalní míru. Tak ,jak všichni máme své individualní potřeby pro jídlo a vodu, to samé je i s energií. Přehánět v čemkoliv nikam nevede. Stejně jako víme, že je sluneční energie a opalování velmi prospěšné pro naše zdraví, také víme jaký je pocit, když se v tom přežene. Proto bychom  neměli organismus nutit ani zatěžovat nadbytečnou energií, jelikož zotavení v krátké době není možné. Není třeba spěchat ale trpělivě a s mírou své buňky a celý organsmus napájet energií, nabádajíc ho k samoléčení úplně přirozeným způsobem, co je konec konců jedině možné.

Pokud se objeví poškození a loupání ochranného nátěru, disk neztrácí svou účinnost.  Působí stejné účinně v iglitovém sáčky jako mimo něj.

MUDr. Dino Tomić